Детали

Опис

НОВА ГОДИНА 2019
ИСТАНБУЛ
29.12-01.01.2019

Целосна програма      

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:
103 евра / 6.390,00 ден


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Истанбул - Нова Година
Istanbul
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €103 €103

Вкупно EUR €103
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан