Детали

Опис

Целосна програма     

1-ВИ МАЈ

КУШАДАСИ ПАМУККАЛЕ - ЕФЕС

26.04-01.05.2018

 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 152 евра / 9.424 денари

ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 30.03.2018: 142 евра / 8.800 денари


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Кушадаси - 1-ви Мај
Кушадаси
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €142 €142

Вкупно EUR €142
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди