Детали

Опис

Целосна програма      

24-ТИ МАЈ

КУШАДАСИ ПАМУККАЛЕ - ЕФЕС

23.05-27.05.2018

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:                  

155 евра / 9.600 денари

ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 05.05.2018:    

140 евра / 8.680 денари


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Кушадаси - 24-ти Мај
Кушадаси
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €140 €140

Вкупно EUR €140
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди