Детали

Опис

Целосна програма      

Нова Година

КУШАДАСИ – ПАМУККАЛЕ - ЕФЕС

28.12.2017 – 02.01.2018

 

Цена на аранжманот - 165€ / 10.200 денари 

 


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Кушадаси - Памуккале - Нова…
Кушадаси
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €165 €165

Вкупно EUR €165
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди