Детали

Опис

ВЕЛИГДЕН
КУШАДАСИ – ПАМУККАЛЕ - ЕФЕС
25.04-30.04.2019
бус / 6 дена/ 3 ноќи
Целосна програма и цени 

 

 


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Кушадаси Памуккале Ефес
Кушадаси
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €155 €155

Вкупно EUR €155
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан