Детали

Опис

ИНДИВИДУАЛЕН ПРОГРАМ – минимум патници за реализација 2 лица 

Целосна програма      


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 4


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Дубаи - индивидуални патувања
Dubai
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €579 €579

Вкупно EUR €579
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан