Детали

Опис

Целосна програма      

FIRST MINUTE - ДУБАИ НОВА ГОДИНА 201ТРАДИЦИОНАЛНО – ГРУПНО ПАТУВАЊЕ
ТЕРМИН: 30.12.2017-04.01.2018  (5 ноќи)
ТЕРМИН: 28.12.2017-04.01.2018  (7 ноќи)
Хотел GRAND BELLE VUE DELUXE HOTEL APARTMENT
http://www.bellevue-hotels.com

 

Цени од 779 евра по лице за 5 ноќевања


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 5


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Дубаи - Нова Година
Dubai
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €779 €779

Вкупно EUR €779
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан