TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Амудиа

Амудија е мирно место сестено во залив и располага со прекрасна голема плажа со бела песок. Во ова место можете да најдете прекрасни таверни кои служат свежа морска риба уловена од локалните рибари. Исто така местото има кеј за вечерни прошетки, а локалните рибари нудат можност за прошетки со бротчиња низ митската река Acheron. Оваа дестинација ја препорачуваме за мирен фамилијарен одмор.

Сортирајте ги резултатите по:

Dina Амудиа ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 ноќевања
  • среда / среда
  • 90 метри од плажата

цена од€79.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hotel Kalimera Амудиа ГРЦИЈА

0 Оцени

  • Ноќевање појадок
  • Реновирани соби
  • До плажата

цена од€109.00 ИЗБЕРЕТЕ

Vagia Амудиа ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена / 7 ноќевања
  • среда / среда
  • 50 метри од градската плажа

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ