TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Кавала

Кавала е вториот по големина град во Северна Грција и е главен град на префектурата Кавала. Се наоѓа во заливот Кавала, наспроти островот Тасос.

Сортирајте ги резултатите по:

Кавала 🚌 31/12/2022 - 02/01/2023

по лице€119.00
  • Автобуски превоз
  • 2 ноќевања со појадок
  • Излет го градот Драма
  • Дочек во сопствена организација

Кавала 🚌 30/07/2022 - 02/08/2022

по лице€169.00
  • 4 дена 3 ноќевања
  • Целодневно Тасос
  • Посета на Ираклица
  • Хотел Oceanis 4*