TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Ксамил

Ксамил е нова туристичка летна дестинација, во јужна Албанија. Прекрасна плажа, тиркизна вода, ресторани со вкусна морска храна Население според попис од 2011 изнесувало 2,994 жители.

Сортирајте ги резултатите по:

10% Попуст

ALEX 7 ноќи Ксамил АЛБАНИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 ноќевања
  • петок / петок
  • 50 метри од плажата

цена од€119.00 ИЗБЕРЕТЕ
12% Попуст

BUSHATI 7 ноќи Ксамил АЛБАНИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 ноќевања
  • петок / петок
  • 60 метри од плажата

цена од€89.00 ИЗБЕРЕТЕ
14% Попуст

LUNA 7 ноќи Ксамил АЛБАНИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 ноќевања
  • петок / петок
  • 70 метри од плажата

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ