TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Метаморфосис

Метаморфосис е село лоцирано во северозападниот дел на Ситонија, Халкидики. Население околу 400 жители. Се наоѓа на 32 км од Полигирос и 98 км од Солун. Место со прекрасни плажи и борова шума.

Сортирајте ги резултатите по:

Golden Beach 3*
Метаморфосис ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 полупансиони+
  • Сопствен базен
  • 20 м до плажата

цена од€210.00 ИЗБЕРЕТЕ

Lina Метаморфосис ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 7 ноќевања
  • сабота/сабота
  • 70 м до плажата

цена од€80.00 ИЗБЕРЕТЕ

Petridis Метаморфосис ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 7 ноќевања
  • клима, телевизор
  • 20 м до плажата

цена од€319.00 ИЗБЕРЕТЕ