TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Палермо

Град на Сицилија- Италија

Сортирајте ги резултатите по:

Сицилија 20/05/2024 - 25/05/2024

по лице€799.00
  • Авион ✈️
  • Трансфер до до аеродром Тирана
  • 2 ноќевања со појадок во Палермо
  • 3 ноќевања со појадок во Џардини Наксос

Сицилија ✈️ 22/10/2022 - 25/10/2022

по лице€429.00
  • Авио билет од до Тирана-Катаниа
  • Трансфер до до аеродром Тирана
  • Факултативно Таормина, Катаниа
  • 3 ноќевања со појадок на Сицилија