TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Пефкохори

Пефкохори е познато туристичко место на Касандра, првиот крак на Халкидики. Се наоѓа на источниот брег на кракот на 100 км од Солун. Населението брои околу 1600 жители.

Сортирајте ги резултатите по:

15% Попуст

Andromeda Пефкохори ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена / 7 ноќевања
  • недел / недела
  • 160 м до плажата

цена од€121.00 ИЗБЕРЕТЕ
15% Попуст

Zinova Пефкохори ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 ноќевања
  • недела / недела
  • 100 м до плажата

цена од€101.00 ИЗБЕРЕТЕ