TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Сивири

Мало место со можеби една од најубавите песочни плажи на Халкидики, препорачливо за семејства со мали деца.. На само 5 мин со кола се Касандрија, Калитеа, Фурка....

Сортирајте ги резултатите по:

Anemohadi Сивири ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 ноќевања
  • сабота / сабота
  • 90 метри од плажата

цена од€89.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hotel Jenny 3*
Сивири ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 полупансиони
  • сопствен базен
  • Хотелот е на 150 м од плажата

цена од€170.00 ИЗБЕРЕТЕ

Сортирајте ги резултатите по:

Jenny 3*🚕 21/05/2022 - 25/05/2022

по лице€165.00
  • 4 дена 3 полупансиони
  • Сопствен превоз
  • 2 деца до 14 г. бесплатно
  • 150 м до плажата