TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Сутоморе

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ
Во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје.
Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море
е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.
Има многу ресторани, кафе баровите, дискотеките, забавните пaркови за деца и другите објекти за забава
     

Сортирајте ги резултатите по:

Вила БОГОЕВИЌ Сутоморе ЦРНА ГОРА

0 Оцени

  • 9 ноќевања
  • вклучен автобуски превоз
  • 250 м до плажата

цена од€155.00 ИЗБЕРЕТЕ

Вила СКАУТ Сутоморе ЦРНА ГОРА

0 Оцени

  • 9 ноќевања
  • вклучен автобуски превоз
  • 250 м до плажата

цена од€200.00 ИЗБЕРЕТЕ

Вила СКАУТ 1 Сутоморе ЦРНА ГОРА

0 Оцени

  • 9 ноќевања
  • вклучен автобуски превоз
  • 250 м до плажата

цена од€200.00 ИЗБЕРЕТЕ