TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Улцињ

Улцињ е вистинскиот празник за вашите сетила, една дестинација со долга традиција и квалитет, Стариот град Улцињ, каде порано биле пиратите, со километарски плажи гостите сигурно ќе го доживеат искуството како никогаш досега во овој магичен дел од јадранскиот брег. Улцињ треба да се доживее....  

Сортирајте ги резултатите по:

Filip 4*
Охрид МАКЕДОНИЈА

0 Оцени

 • 300 м до плажата
 • услуга по избор
 • сопствен базен

цена од€24.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hotel Su 4*
Охрид МАКЕДОНИЈА

0 Оцени

 • хотел ****
 • во Охрид
 • нов објект

цена од€0.00 ИЗБЕРЕТЕ

International 4*
Охрид МАКЕДОНИЈА

0 Оцени

 • коктел бар
 • услуга појадок
 • бесплатен паркинг

цена од€35.00 ИЗБЕРЕТЕ

Panorama & Spa
Крушево МАКЕДОНИЈА

0 Оцени

 • хотел * * * *
 • во Крушево
 • 10 минути до центарот

цена од€70.00 ИЗБЕРЕТЕ

Pela 4*🚕
Охрид МАКЕДОНИЈА

0 Оцени

 • 100м од плажа
 • услуга појадок/полупансион
 • бесплатен паркинг

цена од€21.00 ИЗБЕРЕТЕ

Сортирајте ги резултатите по: