TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Фиренца

Еден од најубавите градови во Италија

Сортирајте ги резултатите по:

по лице€399.00
 • 30.10-02.11.2022
 • 3 ноќевања со појадок
 • Авион
 • Факултативно Ватикан

Тоскана ✈️ 04/03/2023 - 08/03/2023

по лице€429.00
 • Авион
 • 3 ноќевања со појадок
 • Факултативно Сиена
 • Факултативно Фиренца

Фиренца 🚌 28/12/2022 - 02/01/2023

по лице€229.00
 • Автобуски превоз
 • 3 ноќевања со појадок
 • Факултативно Фиренца
 • Факултативно Сиена

Фиренца-Сиена✈️ 11/11/2022 - 14/11/2022

по лице€299.00
 • Авионски пакет аранжман
 • Трансфер од до аеродром
 • Хотел Delle Nazioni 3*
 • 3 ноќевања со појадок