TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Фурка

Фурка е туристичко место на Халкидики на првиот крак Касандра. Се наоѓа на западниот брег на кракот на околу 90 км од Солун. Со населението околу 600 лица.

Сортирајте ги резултатите по:

AGIOS GEORGIOS Фурка ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 ноќевања
  • сабота / сабота
  • 70 метри од плажата

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hotel Belagio 3* Фурка ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 се вклучено
  • сабота / сабота
  • 400 метри од плажата

цена од€389.00 ИЗБЕРЕТЕ

Вила Palais Фурка ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 ноќевања
  • недела-недела
  • 50 м до плажата

цена од€99.00 ИЗБЕРЕТЕ