TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Фурка

Фурка е туристичко место на Халкидики на првиот крак Касандра. Се наоѓа на западниот брег на кракот на околу 90 км од Солун. Со населението околу 600 лица.

Сортирајте ги резултатите по:

AGIOS GEORGIOS Фурка ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • сабота / сабота
 • 70 метри од плажата

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hotel Belagio 3* Фурка ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 се вклучено
 • сабота / сабота
 • 400 метри од плажата

цена од€389.00 ИЗБЕРЕТЕ

Vasilis Фурка ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена / 7 ноќевања
 • сабота / сабота
 • 20 метри до плажата

цена од€188.00 ИЗБЕРЕТЕ

Вила Dinira Фурка ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена / 7 ноќевања
 • сабота / сабота
 • 50 метри до плажата

цена од€149.00 ИЗБЕРЕТЕ

Вила Palais Фурка ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • недела-недела
 • 50 м до плажата

цена од€99.00 ИЗБЕРЕТЕ