TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Ханиоти

Ханиоти се наоѓа во источниот дел на полуостровот Касандра, на  Халкидики. Населението околу 1000 жители (податоците од 2001 година). Ханиоти е југоисточно од 100 км од Солун, и е познат меѓу туристите со својата природа – со прекрасни плажи, а самиот град е опкружен од шума. Опции се: плажа, сонце и море или сенка, свежина и прошетка. Рестораните исто така изобилуваат - таверни, ресторани, клубови.

Сортирајте ги резултатите по:

Apart Vicky Ханиоти ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 7 ноќевања
 • недела / недела
 • 300 м до плажата

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ

Christina Ханиоти ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 7 ноќевања
 • недела/недела
 • 130 метри од плажата

цена од€339.00 ИЗБЕРЕТЕ

S Apartment Ханиоти ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 7 ноќевања
 • недела / недела
 • 250 метри од плажата

цена од€119.00 ИЗБЕРЕТЕ
15% Попуст

Vergina Ханиоти ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • четврток / четврток
 • 80 метри од плажата

цена од€79.00 ИЗБЕРЕТЕ